»Anasayfa  
»Hakkımızda  
»Ürünler  
»İletişim  

ATA TEKNİK - Hakkımızda

ATA TEKNİK olarak medikal sektörde 2001 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.
Şirket kurucusu Selahattin KILIÇ , 15 yıllık sektör deneyiminde kazandığı yoğun tecrübesini şirkete aktarmış ve profesyonel tarzını her zaman korumuştur.

" ATA TEKNİK genç , yenilikçi teknolojiyi yakından takip eden bir firma olup , dinamikliği genç ekibi sayesindedir "

Medikal Laboratuar ve Diagnostik konularında sağlık sektöründe yer alan şirketimizde hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en güvenilir hizmeti vermektir. Zaman içinde değişen ilgili yasal prosedürlerin yerine getirilmesinden sonra müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında da güvenilir hizmeti verme amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Satış sonrası sonsuz teknik destek ve kesintisiz hizmet anlayışımız ile her zaman müşterilerimizin hizmetinde oluşumuz tercih edilme nedenlerimizin başında yer almaktadır.

Yer aldığımız Sektörün çalışmalarındaki hassasiyetin önemini biliyoruz ve bir tedarikçi olan şirketimiz bünyesinde tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte sorumluluklarımızın farkındayız. Müşteri memnuniyetini bu bağlamda en önde tutarak kutsal bir görev olan insan sağlığını korumada ve yaşam kalitesini yükseltmede zincirin bir halkası olmaktan gururluyuz.

Bir kuruluş olarak uzun ömürlü olmak için tartışmasız olarak tüm uygulamaların ahlaki değerler çerçevesinde olması gerektiğinin bilincindeyiz.

Ürün portfoyümüzde Tıbbi Laboratuar Cihaz ve malzemeleri,Araştırma Amaçlı Laboratuar Kitleri , Genel Diagnostik cihazlar, Demirbaş cihaz ve malzemeler yer almaktadır. Satışını gerçekleştidiğimiz ürünler için satış sonrası eğitim ve teknik servis desteği vermekteyiz.Ürünlerimiz sayfasında ürün portfoyümüzü ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.


ATA TEKNÄ°K - Tıbbi Malzeme Pazarlama ve Teknik Servis Hizmetleri (c) 2010 - 0212 632 20 41 - atateknik@atateknik.com    Uygulama:MEDÄ°COMPC