»Anasayfa  
»Hakkımızda  
»Ürünler  
»İletişim  

   VACUETTE GREINER Kan Alma Sistemleri
   Güvenlik Ürünleri
   Kan Alma Aksesuarları
   Kapak Açma Cihazı
 
Kan Toplama Aksesuarları

Bütün sistem ancak parçaları kadar iyi olabilir. Tüm Vacuette ® ürünleri birbirleriyle tamamıyla uyumludur. Hem tüp hem aksesuarlarda yüksek kalite ve fonksiyonellik                        Greiner Bio-One için önemlidir

1- Kan Toplama Setleri

 

Bu ürünler öncelikli olarak pediatrik hastalar ve damarı bulmanın zor olduğu hastalar için uygundur. Vacuette® Kan Toplama Setleri çeşitli iğne ölçüleri ve tüp uzunlukları ile önerilir.
 
 
  
Kod No
Tanımlama
Ebat
Koli/Adet
İç Kutu/Adet
450066
Kelebek Set+Luer Adaptör
21Gx19cm SP Steril
1000
50
450089
Kelebek Set + Luer Adaptör
23Gx19cm SP Steril
1000
50
450153
Kelebek Set
21Gx19cm SP Steril
1000
50
2- Diğer Kan Toplama Aksesuarları
 
Standard Tüp Holder
 

 

Vacutte® Standart Tüp Holder’in özel kullanıcı dostu tasarımı kan alımı esnasında en iyi şekilde odaklanmayı garanti eder. Yüzeye sağlam bir tutunma sağlar ve kan alma işlemini daha güvenli hale getirir.

HOLDEX® Single-Use Holder
 
Holdex® ve Standard Holder arasındaki fark düz venipuncture açısı için merkezden kaçık Luer iğne adaptörüdür. Venipuncture işlemi başarı ile tamamlandığı zaman yarı saydam luer adaptöre doğru kanın akışı görülebilir.
  • Kan Akışının optik kontrolü,
  • Merkezden kaçık adaptör-venipuncture için ideal açı,
  • Luer iğne ile kullanılabilir,
  • Kanatlı iğne adaptör gerektirmez.
  • Kalıcı damar katateri gibi sisteme direkt bağlanabilir.
SPEEDY Quick Release Holder
 

 

Speedy Quick Release Holder, üzerindeki mandal mekanizmasına hafif bir şekilde basılmasıyla iğnenin işlem bittikten sonra atık kovasına atılmasını sağlar.

VACUETTE® Kan Alma iğneleri
 
Vacuette ® Kan Alma iğneleri rutin kan alma işlemi için uygundur ve tek kullanımlıktır. Koruma kapaklarının renkleri görsel olarak iğne tiplerinin ayırt edilmesini sağlar. Farklı iğne boyutları ve uzunlukları bulunmaktadır.r.
VACUETTE® VISIO PLUS İğneler
 
VACUETTE® VISIO PLUS İĞNE optik venipuncture kontrolü ile kan almı yapan kişi için , kan toplama rutinini basitleştirmede önemli bir katkı yapabilir. İğnede bulunan şeffaf merkez görüş penceresi işlevi görür. Eğer venipuncture işlemi başarılı ise görüş penceresi kan akışından dolayı kırmızı olur..
Diğer
 
Aksesuarlara ek olarak turnike, VacuDrop ve ID Snap Rings gibi ürünlerde geniş VACUETTE® Kan Toplama Aksesuarları

 

ATA TEKNİK - Tıbbi Malzeme Pazarlama ve Teknik Servis Hizmetleri (c) 2010 - 0212 632 20 41 - info@atateknik.com    Uygulama:MEDİCOMPC